NQ07W2J0205T5E
MFR.Part #
NQ07W2J0205T5E
JLCPCB Part #
C2781243
Description
-55℃~+155℃ 200V 2MΩ 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS