0603WAF510LT5E
MFR.Part #
0603WAF510LT5E
JLCPCB Part #
C27858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 510mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS