16P8WGJ0102T4E
MFR.Part #
16P8WGJ0102T4E
JLCPCB Part #
C422177
Description
16 1kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS