VT1V470M-CRE54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1V470M-CRE54
JLCPCB Part #
C294516
Package
SMD,6.3x5.4mm
Description
1000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm SMD,6.3x5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS