PESD3V3L1BA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PESD3V3L1BA
JLCPCB Part #
C2687129
Package
SOD-323
Description
100pF 1uA 20A@8/20us 24V 3.3V 480W@8/20us 4V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS