PESD12VS1UJ
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PESD12VS1UJ
JLCPCB Part #
C3008365
Package
SOD-323F
Description
1 100nA 12V 15.75V 180pF 22.5A@8/20us 27V 600W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-323F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS