ESDBL36VD3
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
ESDBL36VD3
JLCPCB Part #
C19723995
Package
SOD-323
Description
1 15pF 1uA 240W@8/20us 36V 3A@8/20us 48V 80V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS