NCEP092N10AS
MFR.Part #
NCEP092N10AS
JLCPCB Part #
C2686703
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 12mΩ@4.5V 14A 2.2V 22pF 3.5W 3.65nF 315pF 70nC@10V N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS