NCEP060N10
MFR.Part #
NCEP060N10
JLCPCB Part #
C2686660
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 140W 4V 53nC@10V 6mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS