NCEP40P80G
MFR.Part #
NCEP40P80G
JLCPCB Part #
C5208053
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1V 20pF 3.7nF 40V 57nC 6.3mΩ@10V 75W 80A DFN5X6-8L MOSFETs ROHS