IS31LT3350-V1STLS2-TR
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS31LT3350-V1STLS2-TR
JLCPCB Part #
C2678959
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1MHz 350mA 5% 6V~40V Analog、PWM Buck Built-in DC-DC SOT-23-5 LED Drivers ROHS