381LQ222M200K052
MFR.Part #
381LQ222M200K052
JLCPCB Part #
C6414328
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 2200uF 3.48A@120Hz 30mm 52mm 90mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS