380LX223M035A042
MFR.Part #
380LX223M035A042
JLCPCB Part #
C7181251
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22000uF 26mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 35mm 40mm 6.1A@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS