381LQ102M250A022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LQ102M250A022
JLCPCB Part #
C3722814
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 166mΩ@120Hz 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 32mm 35mm ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS