CGS104U016X5C
MFR.Part #
CGS104U016X5C
JLCPCB Part #
C2623842
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.1F 130.18mm 16V 2000hrs@85℃ 22.5A@120Hz 76.2mm 7mΩ@120Hz 螺栓,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS