CGS123U150X5L
MFR.Part #
CGS123U150X5L
JLCPCB Part #
C2648755
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12000uF 13mΩ@120Hz 142.88mm 150V 17.8A@120Hz 2000hrs@85℃ 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS