381LR181M400J032
MFR.Part #
381LR181M400J032
JLCPCB Part #
C2621102
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.12A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 37mm 400V 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS