DCMC152T250AB2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCMC152T250AB2B
JLCPCB Part #
C2623597
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1500uF 2000hrs@85℃ 250V 88mΩ@120Hz 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS