36DY743F015BB2A
MFR.Part #
36DY743F015BB2A
JLCPCB Part #
C1616128
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 15V 2000hrs@85℃ 22.22mm 74000uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS