380LX561M350A452
MFR.Part #
380LX561M350A452
JLCPCB Part #
C19421234
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 350V 355mΩ 35mm 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS