DCMC223T160DJ2B
MFR.Part #
DCMC223T160DJ2B
JLCPCB Part #
C2623081
Package
Bolt,D76.2xL93.65mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 11.5mΩ@120Hz 160V 18.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 22000uF 31.75mm 76.2mm 93.65mm 螺栓,D76.2xL93.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS