500C653U063DJ2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
500C653U063DJ2B
JLCPCB Part #
C2623197
Package
Bolt,D76.2xL93.65mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 12.1mΩ@120Hz 20A@120Hz 31.75mm 5000hrs@85℃ 63V 65000uF 76.2mm 93.65mm 螺栓,D76.2xL93.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS