381LQ271M315J022
MFR.Part #
381LQ271M315J022
Description
-40℃~+105℃ 1.54A@20kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 270uF 315V 32mm 614mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS