SLP391M350E7P3
MFR.Part #
SLP391M350E7P3
JLCPCB Part #
C6297016
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.51A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 350V 390uF 42mm 851mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS