CGS253U016V2C
MFR.Part #
CGS253U016V2C
JLCPCB Part #
C2622424
Package
Bolt,D50.8xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 25000uF 31mΩ@120Hz 50.8mm 53.98mm 6.1A@120Hz 螺栓,D50.8xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS