E32D500HPN183MC54U
MFR.Part #
E32D500HPN183MC54U
JLCPCB Part #
C3814561
Package
Bolt,D50.8xL53.98mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5A@120Hz 18000uF 19.4mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 50.8mm 50V 53.98mm ±20% Bolt,D50.8xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS