MLS401M150EK0A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MLS401M150EK0A
JLCPCB Part #
C2623560
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10000hrs@85℃ 12.7mm 150V 25.4mm 388mΩ@120Hz 400uF 6.4A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded