CGS223U025V2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS223U025V2C
JLCPCB Part #
C2622408
Package
Bolt,D50.8xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22000uF 25V 43mΩ@120Hz 5.2A@120Hz 50.8mm 53.98mm 螺栓,D50.8xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS