CGS133U040V4C
MFR.Part #
CGS133U040V4C
JLCPCB Part #
C2623973
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10.5A@120Hz 104.78mm 13000uF 17mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 40V 50.8mm 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS