VPR332U040N3L
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
VPR332U040N3L
JLCPCB Part #
C2622199
Package
Plugin,D25.4xL92.1mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.2mm 14mΩ@10kHz 2000hrs@105℃ 25.4mm 3300uF 40V 6.437A@10kHz 92.1mm 插件,D25.4xL92.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS