380LX682M063A022
MFR.Part #
380LX682M063A022
JLCPCB Part #
C19341424
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 6.7A@20kHz 60mΩ@120Hz 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS