PSU85015A
MFR.Part #
PSU85015A
JLCPCB Part #
C2622190
Package
Bolt,D46.05xL85.73mm
Description
46.05mm 85.73mm 850uF 螺栓,D46.05xL85.73mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS