PSU72015A
MFR.Part #
PSU72015A
JLCPCB Part #
C2622101
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 125V 720uF 85.73mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS