SLP152M180E4P3
MFR.Part #
SLP152M180E4P3
JLCPCB Part #
C2621667
Description
-25℃~+105℃ 10mm 133mΩ 1500uF 180V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS