LPX821M200H3P3
MFR.Part #
LPX821M200H3P3
JLCPCB Part #
C2621645
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 200V 243mΩ@120Hz 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS