AFK107M50F24T-F
MFR.Part #
AFK107M50F24T-F
JLCPCB Part #
C2442815
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 2000hrs@105℃ 340mΩ@100kHz 350mA@100kHz 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS