SLP223M035H4P3
MFR.Part #
SLP223M035H4P3
JLCPCB Part #
C2621376
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22000uF 24mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35V 35mm 45mm 5.24A@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS