381LX562M063K452
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX562M063K452
JLCPCB Part #
C3722317
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 5600uF 63V ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS