103MPW630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
103MPW630K
JLCPCB Part #
C6064059
Package
Plugin,D6.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 250V、630V ±10% Plugin,D6.5xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS