SLPX391M385E7P3
MFR.Part #
SLPX391M385E7P3
JLCPCB Part #
C2621320
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.05A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 385V 390uF 42mm 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS