SLPX102M160C7P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX102M160C7P3
JLCPCB Part #
C2620841
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 199mΩ@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 3A@120Hz 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS