BLH505K901A062
MFR.Part #
BLH505K901A062
JLCPCB Part #
C3795844
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 5uF 900V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS