AFK337M25F24VT-F
MFR.Part #
AFK337M25F24VT-F
JLCPCB Part #
C2594238
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160mΩ 2000hrs@105℃ 25V 330uF 450mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS