AFK337M25F24T-F
MFR.Part #
AFK337M25F24T-F
JLCPCB Part #
C2594231
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 160mΩ 2000hrs@105℃ 25V 330uF 600mA@100kHz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS