0402WGF6042TCE
MFR.Part #
0402WGF6042TCE
JLCPCB Part #
C25911
Description
-55℃~+155℃ 50V 60.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS