TC0350F2701T5E
MFR.Part #
TC0350F2701T5E
JLCPCB Part #
C425655
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS