0402WGF1183TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF1183TCE
JLCPCB Part #
C25748
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS