0402WGF5493TCE
MFR.Part #
0402WGF5493TCE
JLCPCB Part #
C25795
Description
-55℃~+155℃ 50V 549kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS