PS122WF100JT4E
MFR.Part #
PS122WF100JT4E
JLCPCB Part #
C2766035
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS