0402WGJ0274TCE
MFR.Part #
0402WGJ0274TCE
JLCPCB Part #
C25550
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS